Weryfikacja kont juicer w lime

Z początkiem roku Lime poinformował w mailach do juicerów o weryfikacji danych osobowych z aplikacji. Akcja ma na celu skasowanie kont, w których istnieje prawdopodobieństwo posługiwanie się fałszywymi danymi osobowymi lub rozliczeniowymi w aplikacji.

Z początkiem roku Lime również zamyka możliwość „dorabiania” za pośrednictwem aplikacji na podstawie działalności nierejestrowanej. W związku z tym wychodzimy naprzeciw wszystkim dawnym Juicerom i informujemy o aktualnej promocji dla osób chcących wrócić do zbierania hulajnóg za pośrednictwem naszych rozliczeń.

  • Promocja polega na darmowym rozliczeniu przychodu (brak prowizji) i wypłacie obrotu wypracowanego w lime bez dodatkowych kosztów.

  • Dodatkowo jeśli korzystasz z rozliczeń innego partnera i chcesz zweryfikować nasze sposoby optymalizacji i oszczędności, przejdź do nas i otrzymaj darmowe rozliczenie.

  • Na dniach uruchamiamy nasz pilotażowy system poleceń. Poleć nas swojemu znajomemu, jeśli skorzysta z naszych rozwiązań wspólnie otrzymacie w nadchodzącym miesiącu darmowe rozliczenie

    link do zgłoszenia —> http://rozliczenielime.pl/eforms/kontakt/59/

O kolejnych nowych promocjach i aktualnościach będziemy informować na bieżąco na naszym blogu w zakładce „aktualności”

Pozdrawiamy.